📌18 травня вчителі-філологи та група здобувачів освіти 9-10-х класів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради перебували з робочою поїздкою у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на дні відкритих дверей факультету філології та журналістики👍.
👥 ️Під час зустрічі викладачі разом із деканом факультету Віктор Яручик обговорили перспективи методичної взаємодії, участь у роботі Малої академії наук, проєктній діяльності, зокрема у грантових проєктах.
💬 Студенти-випускники запропонували учням взяти участь в інтерактивних вправах "Літературні жанри", "Літературний сканворд", "Напиши поезію"🤗.
Ліцеїсти проявили високий творчий потенціал, продемонстрували прекрасні знання з української мови та літератури, чудово впоралися із завданням👍.
📌Відвідування музею Лесі Українки, яким дуже пишаються викладачі університету, є по-справжньому місцем сили як для студентів, так і для всіх поціновувачів творчості письменниці💛💙.
📌Екскурсія до Луцького замку ХIV століття, замку Любарта, який є однією з головних історичних пам'яток міста, справила незабутнє враження на старшокласників💯.
#МайбутніСтуденти #ОсвітаУкраїни #Профорієнтація
Факультет філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки














Коментарі