РОБОЧА ПОЇЗДКА У ВОЛИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 📌18 травня вчителі-філологи та група здобувачів освіти 9-10-х класів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради перебували з робочою поїздкою у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на дні відкритих дверей факультету філології та журналістики👍.

👥 ️Під час зустрічі викладачі разом із деканом факультету Віктор Яручик обговорили перспективи методичної взаємодії, участь у роботі Малої академії наук, проєктній діяльності, зокрема у грантових проєктах. 

💬 Студенти-випускники запропонували учням взяти участь в інтерактивних вправах "Літературні жанри", "Літературний сканворд", "Напиши поезію"🤗.

Ліцеїсти проявили високий творчий потенціал, продемонстрували прекрасні знання з української мови та літератури, чудово впоралися із завданням👍. 

📌Відвідування музею Лесі Українки,  яким дуже пишаються викладачі університету, є по-справжньому місцем сили як для студентів, так і для всіх поціновувачів творчості письменниці💛💙.

📌Екскурсія до Луцького замку ХIV століття, замку Любарта, який є однією з головних історичних пам'яток міста, справила незабутнє враження на  старшокласників💯.

#МайбутніСтуденти #ОсвітаУкраїни #Профорієнтація

Факультет філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки
















Коментарі