🏐 БРОНЗОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК!

 🏐 БРОНЗОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК!

Неймовірні новини зі спортивних майданчиків! Команда дівчат 9-11 класів гідно представила наш ліцей на ІІI етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу.

Серед 12 сильних команд територіальних громад наші дівчата продемонстрували справжню витримку, командний дух та майстерність, виборовши почесне III місце! 🥉✨

Наші героїні:

Кусік Марія (9-В клас)

Бармак Аліна (9-В клас)

Василенко Анастасія (9-В клас)

Колосович Ірина (11-В клас)

Мойсук Тетяна (11-А клас)

Туринська Валерія (11-В клас)

Бущенко Вікторія (9-В клас)

Ми пишаємося кожною подачею, кожним забитим м'ячем та вашою волею до перемоги. Ви — приклад того, як згуртованість та наполеглива праця приносять результат!

Дякуємо тренеру Юліану ЧЕРНЕЦЬКОМУ за підготовку та підтримку, а вболівальникам — за віру в команду.

Тільки вперед! Пліч-о-пліч до нових вершин! 💪🇺🇦

#ПлічОПліч #ШкільніЛіги #Волейбол #Спорт #Перемога #РазомМиСила #ШкільнеЖиття





Коментарі