"ЛАБОРАТОРІЯ РАДОСТІ" ЗАНЯТТЯ ДЛЯ УЧНІВ 5-х КЛАСІВ

 😊 Для учнів 5-х класів соціальним педагогом Щурук Т.Ю. було проведено цікаве та пізнавальне заняття «Лабораторія рецепту радості» 🧪✨

💛 Під час зустрічі учні досліджували, з яких «інгредієнтів» складається гарний настрій 😊, вчилися помічати позитивні моменти 🌞, ділитися добром 🤝 та підтримкою 💕

🌈 Діти активно брали участь у вправах 🎯, творчих завданнях 🎨 та обговореннях 💬, створюючи власні «рецепти радості», де головними складниками стали дружба, щирість 💛, посмішка 😊 та взаєморозуміння 🤗

✨ Такі заняття допомагають формувати позитивне мислення 🌟, розвивати емоційний інтелект 🧠💖 та створювати дружню атмосферу у класних колективах 🤝🏫





Коментарі