Сьогодні в Ліцеї №1 імені Лесі Українки відбувся щорічний звіт директора ліцею Юрія Антоновича Рошка. 🎤
Під час зустрічі було підбито підсумки 2025–2026 навчального року 📊, згадано найяскравіші досягнення учнів 🏆, перемоги в конкурсах та олімпіадах 🎓, успішну реалізацію освітніх проєктів 💡, активну участь у громадському житті та волонтерських ініціативах 🤝.
Юрій Антонович представив результати роботи колективу, розповів про розвиток матеріально-технічної бази ліцею 🏫, покращення освітнього середовища та окреслив плани на майбутнє 🚀.
💬 Щиро дякуємо директору за мудре керівництво, відповідальність, підтримку та щоденну працю задля розвитку ліцею!
💙💛 Ліцей №1 імені Лесі Українки — територія успіху, розвитку та можливостей!

Коментарі