📢20.03.2026 відбувся робочий візит до Ліцею №12 ім. С.Ковальчука (м. Житомир), що впроваджує реформу старшої профільної школи.
До складу делегації увійшли:
🔹 Тетяна Ващук, начальник управління освіти і науки Звягельської міської ради
🔹 Юрій Рошка, директор Ліцею №1 імені Лесі Українки
🔹 Тетяна Шевчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Ліцею №1 імені Лесі Українки.
🔹 Ольга Брацюк, фахівець з публічних закупівель Ліцею №1 імені Лесі Українки.
❗️💬 Робочу зустріч провели:
🔹 Надія Кузьмічова, заступниця Міністра освіти і науки України
🔹 Антоніна Макаревич, заступниця керівника Офісу впровадження Нової української школи
✅️Мета візиту - ознайомлення з практичним досвідом організації сучасного освітнього простору, особливостями підготовки закладу до роботи в умовах профільної старшої школи та ефективними управлінськими рішеннями.
✅️Під час зустрічі обговорили:
▪️створення та оснащення навчальних кабінетів і лабораторій
▪️розвиток STEM-напрямів у закладі
▪️організацію освітнього процесу в умовах профілізації
▪️підготовку педагогічного колективу до змін
▪️фінансові та управлінські аспекти
▪️практичні кейси планування ремонтів, закупівлі обладнання та формування сучасного освітнього середовища, орієнтованого на потреби учнів.
📚🔎 В ході діалогу було зазначено, що Ліцей №1 імені Лесі Українки є одним із 9-ти ліцеїв Житомирщини, що братиме участь у другому етапі пілотування реформи старшої профільної школи, яка стартує з 1 вересня 2026 року. У ліцеї також буде запроваджено посаду кар’єрного освітнього радника, який допомагатиме учням визначатися з профілем навчання, обирати освітню траєкторію та планувати подальший професійний розвиток.
✨️🔥Зустрічі такого рівня - можливість не лише побачити зміни на практиці, а й отримати відповіді на актуальні питання, які виникають у процесі підготовки до впровадження реформи💯.
📍Щиро дякуємо колективу Ліцею #12 за відкритість, професіоналізм і готовність ділитися досвідом🫶.
📈Працюємо разом заради якісної освіти та успішного майбутнього наших учнів 💙💛




Коментарі