У Ліцеї № 1 імені Лесі Українки🏫 соціально-психологічна служба з 25 листопада до 10 грудня 2024 року провела просвітницьку декаду☝️ в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Вона мала на меті підвищити☝️ обізнаність учнів про проблему насильства, шляхи його запобігання та виховати в них повагу до прав людини.
Заходи декади:
✅1. Години спілкування:
📌"Насильство та жорстокість" — під час цього заходу учні 8-А, 8-В та 6-В клас обговорювали прояви насильства в сучасному суспільстві, їхні наслідки та способи уникнення таких ситуацій. Акцент☝️ було зроблено на формуванні культури ненасильницької поведінки.
📌"Вплив наркотичних речовин на організм людини⛔" — учням 9-х класів пояснили шкідливі наслідки вживання наркотиків, підкреслили їхній зв’язок із насильством і злочинністю. За допомогою прикладів було висвітлено небезпеки залежності.
📌"Протистояння насильству в мультфільмах"— учні 4-В класу аналізували сюжети популярних мультфільмів, вчилися розрізняти приховані форми насильства та обговорювали важливість поваги до інших.
✅2. Відеолекторій "Що таке насилля? Його форми та як себе захистити"
Для 5-х класів було організовано перегляд та обговорення відеолекторію, де учні дізналися про різні форми насильства: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне. Особливу увагу було приділено питанням захисту та допомоги у разі потреби.
📌3. Протидія торгівлі людьми "Ліза подорожує по світу"🌏🗺️
У форматі інтерактивної гри учні 5-х, 6-х, 4-х класах знайомилися з проблемою торгівлі людьми. Гра допомогла сформувати навички безпечної поведінки за кордоном.
📌4.На годинах спілкування з учнями 10-х класів обговорювали проблеми експлуатації дитячої праці., торгівлі людьми.
✅4. Участь у міському відеоконкурсі "Світ без насильства: сучасний погляд української молоді»!
✅Просвітницька декада сприяла підвищенню рівня обізнаності учнів проблем насильства, його причини та наслідки.
Усі заходи були спрямовані на формування активної громадянської позиції молоді, їхньої готовності протистояти несправедливості та допомагати тим, хто потребує підтримки.
Коментарі